Pressupostos

Pressupostos participats 2015 

Calendari de les assemblees de barri del 10 al 20 de febrer

Ha començat la tercera edició dels Pressupostos Participats dels Barris, enguany amb la novetat que l’aplicació pressupostària del milió d’euros que se sotmetia a participació ciutadana s’incrementarà en dos-cents mil euros.

Fins al 5 de febrer s'han pogut enviar les propostes a realitzar amb l’assignació pressupostària prevista per a cada barri.

Les propostes es presentaran el dia de l’assemblea de cada barri, per tal de donar-les a conèixer a totes les persones assistents i debatre-les amb les presentades per les associacions per acabar de prioritzar-ne fins a un màxim de cinc, que es valoraran tècnica i econòmicament, abans de sotmetre-les a consulta ciutadana del 20 al 25 d’abril.

  

Calendari de les reunions de les assemblees de barri 

FEBRER 2015

Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge

9

 

10

19 h
Figuerola-Bonastruc
Lloc: Espai Cívic La Rosaleda (Passeig de la Devesa, 1)

19 h
Campdorà
Lloc: Antigues Escoles de Campdorà (Ctra. Palamós, 74)

20.30 h
Sta. Eugènia i Can Gibert
Lloc: Centre Cívic Sta. Eugènia (C. de Santa Eugènia, 146)

20.30 h
Devesa-Güell
Lloc: Espai Cívic La Rosaleda (Passeig de la Devesa, 1)

11

19 h
Sant Pau
Lloc: Centre Cívic Pla de Palau (C. Saragossa, 27)



19 h
Torre de Taialà
Lloc: Centre Cívic Ter (C. de Can Sunyer, 46)


20.30 h
Eixample
Lloc: Local Social Eixample (C. Migdia, 23-25)



20.30 h
Germans Sàbat
Lloc: Centre Cívic Ter (C. de Can Sunyer, 46)

12

18.30 h
Montilivi
Lloc Local Social Montilivi (Plaça George Orwell, 1)



19 h
Pont Major
Lloc: Centre Cívic Pont Major (C. Pont Major 63-67)

20.30 h
Pedret
Lloc: Centre Cívic Pedret (C. Pedret, 152-156)



20.30 h
Palau-sacosta
Lloc: Local Social Palau-sacosta (C. Jocs Olímpics, 1)

13

 

14

 

15

 

 

Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge

16

18 h
Grup St. Daniel
Lloc: Local Social Grup Sant Daniel (C. Hortènsia, 11)



19 h
Domeny
Lloc: Centre Cívic Ter (C. de Can Sunyer, 46)


19.30 h
Vila-roja
Lloc: Centre Cívic Onyar (C. de la Plana, 13)

20.30 h
Mas Ramada
Lloc: Centre Cívic Onyar (C. de la Plana, 13)

20.30 h
Mas Catofa
Lloc: Centre Cívic Ter (C. de Can Sunyer, 46)

17

19 h
Vall de Sant Daniel
Lloc: Antigues Escoles de Sant Daniel (C. Monges, 18)


19 h
Font de la Pòlvora
Lloc: Centre Cívic Onyar (C. de la Plana, 13)

20.15 h
Montjuïc
Lloc: Local Social de Montjuïc (Rda. Fort Roig, 15)

18

19 h
Mercadal
Lloc: Espai Cívic Mercadal (C. Cristòfor Grober, 8)



19 h
Sant Ponç
Lloc: Local Social Sant Ponç (Plaça Sant Ponç, 14)


20.30 h
Barri Vell
Lloc: Centre Cívic Barri Vell (C. de la Cort Reial, 7)

19

19 h
Pujada la Torrassa
Lloc: Local Social Pujada la Torrassa (C. Pujada la Torrassa, 32)

19 h
Fontajau
Lloc: Centre Cívic Ter (C. de Can Sunyer, 46)


20.30 h
Sant Narcís
Lloc: Centre Cívic Sant Narcís (Plaça Assumpció, 27)

20

18 h
Torre Gironella
Lloc: Punt de Lectura de Torre Gironella (Grup Torre Gironella, 102)


19.30 h
Carme-Vista Alegre
Lloc: Local Social Vista Alegre (Passatge Picapedrers, 1)

20.45 h
Pedreres-Fora Muralla
Lloc: Local Social Vista Alegre (Passatge Picapedrers, 1)

21

 

22